Haberler - Salim Güven İlkokulu

Haberler

TOHUMDAN FİDANA PROJEMİZ

Devamı

RESİM SERGİSİ

Devamı

Okulumuz 2016-2017 Yıl Sonu Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Gerçekleştirdik.

Okulumuz Yıl Sonu Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvasında; 2. Sınıflarda 2/A sınıfı, 3. Sınıflarda 3/D sınıfı, 4. Sınıflarda 4/B sınıfı birinci olmuştur. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.  

Devamı

Minikler Okuma Bayramında Yetenekleriyle Göz Doldurdu

Okulumuzda her yıl yapılan okuma bayramıbu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Okulumuz 1/A,1/B,1/C ve 1/D sınıflarının ortaklaşa hazırladığı okuma bayramı okulun bahçesinde gerçekleşti.

Devamı

Mendil Kapmaca Takımımız

Okulumuz Mendil Kapmaca Takımı

Devamı

"Her Çocuk Bir Şiir" Yarışması

Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bu yıl 3. düzenlenen Her Çocuk Bir Şiir Yarışmasında okulumuz; Anasınıfı öğrencilerinden Öykü Miray HAYTA ilçe birinciliği, Birinci Sınıf öğrencilerinden Ilgın GÜL ilçe ikinciliği,  Üçüncü sınıf öğrencilerinden İremsu AKARSU ilçe üçüncülüğü kazanmıştır. Okulumuz öğrencilerini tebrik eder ve işin mutfağında olan bütün öğretmenlerimizi kutluyoruz

Devamı

Okuma Bayramı

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 1. Sınıfların hazırlamış olduğu Okuma Bayramı Programına Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem ŞİMŞEK´te katılarak selamlama konuşması yaptı. Okuma Bayramında emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve programa katılan velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Yıl Sonu Etkinliklerimiz (2. Sınflar Arası Futbol Turnuvası)

Okulumuzda 2. sınıflar arasında yapılan futbol turnuvasında birinciliği 2/A sınıfı kazanmışıtır. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Devamı