Duyurular - Salim Güven İlkokulu

Duyurular

BEYAZ BAYRAK

Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği İl Halk Sağlığı Müdürlüğü İle İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca yapılan denetimde Okulumuz Salim Güven İlkokulu, temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunduğundan "BEYAZ BAYRAK" almaya hak kazanmıştır.

Devamı

OKURYAZARLIK SEFERBERLİĞİ

Ülkemizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN´ın himayelerinde Okuryazarlık Seferberliği başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanya velilerimiz tarafından büyük ilgi görmüş ve Okulumuz Salim Güven İlkokulunda 28.02.2018 tarihinde okuma-yazma kursu başlatılmıştır.

Devamı

OKUL SAĞLIĞI

Okulumuzda 19 Mart 2018 tarihinde minik kalpler projesi kapsamında öğrencilerimize EKG ve SNELLEN taraması yapılacaktır.

Devamı

OKULUMUZUN HZ.MEVLANA´YI ANMA PROGRAMI

Okulumuzda yapılan Hz. Mevlana´yı anma programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK katılarak Mevlana´nın hoşgörüsü ve engin gönüllülüğü hakkında anlattığı kıssa ile öğrencilerimize bilgi verdi.

Devamı

´Her Çocuk Bir Şiir´ Yarışması

´Her Çocuk Bir Şiir´ Yarışması İstiklal Marşı elemelerinde Mansiyon ödülü almaya hak kazanan 1/B sınıfı öğrencisi EZEL KABA ödülünü Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem ŞİMŞEK´TEN aldı.

Devamı